Ziołowe oleje ajurwedyjskie

Serdecznie zapraszamy na warsztaty OLEJE AJURWEDYJSKIE, w trakcie których poznasz PROZDROWOTNE WŁAŚCIWOŚCI ajurwedyjskich olejów ziołowych.

🔷 Ajurweda to jeden z najstarszych sposobów leczenia, który wywodzi się z Indii. Traktuje człowieka wielowymiarowo, przyjmując, że zdrowie należy budować poprzez zmianę stylu życia, nawyków, sposobu odżywiania.

🔶 Ajurwedyjskie podejście do zdrowia człowieka koncentruje się na eliminowaniu przyczyn chorób z wykorzystaniem naturalnych metod leczenia.

🔶 Jednym z filarów Ajurwedy jest stosowanie w zabiegach na ciało olejów ziołowych, przeznaczonych na różne dolegliwości i schorzenia.

O tym wszystkim na naszych warsztatach!

Ponadto nauczysz się wykonywać AUTOMASAŻ GŁOWY i dowiesz się o jego prozdrowotnych właściwościach.

W trakcie warsztatów będziesz miał także możliwość nabycia olejów ajurwedyjskich dedykowanych różnym dolegliwościom.

🟡 Osoby prowadzące:

🔹 Piyush Mittal – uczeń mistrza Chandra Mohan Bhandari’ego, mianowanego ambasadorem jogi na świecie, od którego uzyskał i bezustannie otrzymuje duchową wiedzę na temat medytacji, pranayamy, terapii marma i mindfulness. Ukończył Informatykę i Zarządzanie na Politechnice Warszawskiej.
Jogę praktykuje od 35 lat. Ma doświadczenie w przekazywaniu głębi indyjskiej sztuki dbania o ciało, umysł i duszę. Zdobywał je między innymi jako organizator ponad 120 warsztatów i kursów (w latach 2012 – 2018) i czterech międzynarodowych konferencji naukowych Jogi i Ajurwedy (2013 – 2017), których partnerem było Ministerstwo Jogi, Ajurwedy i Naturoterapii („AYUSH”) w Indiach.
Prezes Centrum Jogi i Ajurwedy im. Bhandari’ego (2013 – 2017) oraz Instytutu Jogi i Ajurwedy w Sulisławiu.
Potrafi przystępnie przekazywać głęboką wiedzę Ved, Upaniszhad, Bhagawat Gity i Jogasutr. Posiada umiejętnośćłączenia wiedzy Jogi i Ajurwedy. Wychodzi z założenia, że Joga to opis człowieka – ”kim on jest”, natomiast Ajurweda stanowi „instrukcję obsługi” człowieka, pokazuje, jak używać swojego ciała fizycznego i subtelnego oraz jak je ”konserwować, serwisować i w razie potrzeby naprawiać”.
Współpracował z doktorami Ajurwedy Dhananji Nanayakkar i Kushanem Pathiraną, z którymi prowadził kursy Konsultanta Ajurwedy. Założyciel i prezes Nirmala.pl – Instytutu Jogi i Ajurwedy (od 2017).
Wykładał również Mindfulness na studiach podyplomowych: „Holistyczne Zarządzanie Kapitałem Ludzkim”. Prowadzi zajęcia z Jogi i Ajurwedy na studiach podyplomowych: „Holistyczne Zarządzanie Samorozwojem, Joga i Ajurweda dla Menedżerów” na Politechnice Opolskiej.

🔹Ritu Mittal – Dyplomowana terapeutka Ajurvedy (Kerala Ayurvedic Health Care) oraz technik usług kosmetycznych.
Od 7 lat prowadzi własny salon ajurvedyjski w Kamieńcu Wrocławskim. Prowadzi regularne zajęcia jogi. Organizuje i przeprowadza kursy i szkolenia ajurvedyjskie, warsztaty związane z jogą oraz warsztaty z zakresu gotowania ajurwedyjskiego i indyjskiego.
Prowadzi zajęcia z Ajurwedy na studiach podyplomowych: „Holistyczne Zarządzanie Samorozwojem, Joga i Ajurweda dla menedżerów” w Politechnice Opolskiej.

Zapraszamy!

Jak zwykle ugościmy Was kawą, herbatą i przegryzką 😊

TERMIN: 30. kwietnia 2022, sobota
GODZ. 14.00 – 16.00

WARSZTATY SĄ BEZPŁATNE

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA

ZAPISY wyłącznie telefonicznie: 608 490 304