Joga Nidra. Muśnięcie dźwiękiem

Zapraszamy Cię na relaksującą praktykę Jogi Nidry połączoną z subtelnymi, kojącymi dźwiękami mis tybetańskich.

✨ Joga Nidra jest prostą praktyką „niedziałania”, przynoszącą głębokie rozluźnienie na poziomie psychicznym i fizycznym oraz regenerację.

✨Aby przygotować ciało i umysł do wejścia w stan błogiego „nic-nierobienia”, wykonujemy proste techniki i ćwiczenia rozluźniające, z pełną koncentracją na wykonywanych ruchach, w synchronizacji z oddechem, miękko, bez pośpiechu.

W dalszym etapie przyjmujemy wygodną pozycję i po sformułowaniu sankalpy czyli afirmacji, rozpoczynamy mentalnąpodróż po ciele, skupiając uwagę na poszczególnych miejscach w ciele i odczuwając je.

W końcu przechodzimy do wizualizacji.

Ostatni etap sesji to medytacja dźwięku z wykorzystaniem mis tybetańskich, w trakcie której fale mózgowe przechodzą w aktywność właściwą dla głębokiego relaksu.

❗ Co ważne, przyświeca nam szczytny cel – cały dochód z wydarzenia zostanie przekazany na potrzeby uchodźców z Ukrainy.

Dlatego też prosimy o potraktowanie niżej podanej ceny jako kwoty sugerowanej – jeśli masz możliwość wpłaty większej kwoty, tylko powiększysz pulę zgormadzonych na nasz cel środków.

Osoby prowadzące:

🎇 Medytacja dźwięku – Aleksandra Szymańska.
Ukończyła III stopnie terapeutycznego oddziaływania wibracjami dźwiękiem mis tybetańskich i gongów w Instytucie Nadigong. Absolwentka studiów podyplomowych Ajurweda – Holistyczna koncepcja zdrowia w GWSH.

🎇Małgorzata Miodońska – Joga Nidra.

Dyplomowany Instruktor Rekreacji Ruchowej o specjalności: Ćwiczenia Psychofizyczne w Oparciu o System Hatha-Joga w nurcie jogi akademickiej. Uzyskała stopień nauczycielski Jogi Klasycznej z Elementami Ajurwedy i Marma Terapii (Devamber Institute of Vedic Science). Instruktor Pilates (Reha-Fit). Ukończyła studia podyplomowe: Holistyczne Zarządzanie Zasobami Ludzkimi (Instytut Jogi i Ajurwedy w Sulisławiu). Uczestniczyła w szkoleniach i warsztatach z zakresu jogi, medytacji, prozdrowotnej aktywności ruchowej dla różnych grup wiekowych, rozwoju osobistego, redukcji stresu, muzykoterapii, zarządzania. Prowadzi zajęcia jogi, relaksacji i medytacji dla firm. Współpracuje z Instytutem Jogi i Ajurwedy Nirmala oraz Wellbeing Institute jako trener-szkoleniowiec, audytor oraz ekspert, promując ideę zarządzania firmą przez wartości, budowania dobrostanu pracowników oraz stawiania człowieka w centrum.

TERMIN: 17 marca 2022, czwartek, godz. 20.00
CZAS TRWANIA: 1,5 godziny
CENA: 60,00 zł

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ?
Weź wygodny, nie krępujący ruchów strój, ulubioną poduszkę i koc
Kondycja fizyczna nie ma znaczenia.

Zapisy: 608 490 304.