Yoga Corner

Zajęcia

JOGA NA DZIEŃ DOBRY

Zadbaj o energię i dobry nastrój na cały dzień! Buduj dobre nawyki pracy z ciałem!

JOGA NA WZMOCNIENIE

Wzmacniaj swoje ciało.
Ćwicz siłę psychiczną.

JOGA NA RÓWNOWAGĘ

Trenuj równowagę i koncentrację.
Pracuj nad sprawnością fizyczną.
Odśwież tradycyjną praktykę jogi.

Gimnastyka Słowiańska dla Kobiet

Poczuj harmonię ruchów i swoje naturalne piękno Zyskaj wewnętrzną wolność i pewność siebie

JOGA NA DOBRANOC

Zwolnij, nie spiesz się, odpocznij i nabierz sił… Wdech i wydech… Wdech i wydech…

Rytmy i Żywioły

Obudź i poznaj swojego wewnętrznego tancerza! Uwolnij emocje i skryte w ciele napięcia!

Instruktorzy

  • Gosia Miodońska
  • Arek Szydełko
  • Magda Bajer
  • Natalia Białowąs
  • Gaja Wanann

Założycielka „Yoga Corner”.

Dyplomowany Instruktor Rekreacji Ruchowej o specjalności: Ćwiczenia Psychofizyczne w Oparciu o System Hatha-Joga w nurcie jogi akademickiej. Uzyskała stopień nauczycielski Jogi Klasycznej z Elementami Ajurwedy i Marma Terapii (Devamber Institute of Vedic Science). Instruktor Jogi dla Dzieci. Ukończyła studia podyplomowe: Holistyczne Zarządzanie Zasobami Ludzkimi w Instytucie Jogi i Ajurwedy w Sulisławiu. Uczestniczyła w licznych szkoleniach i warsztatach z zakresu jogi, rozwoju osobistego, redukcji stresu, zarządzania emocjami, muzykoterapii, zarządzania zasobami ludzkimi. Aktywna zawodowo jako Manager Personalny. Promuje ideę zarządzania firmą przez wartości oraz Well Being-u w miejscu pracy.

„Od wielu lat pracuję w wymagającym i dynamicznym środowisku pracy. Dzięki jodze, która wyposażyła mnie w praktyczne i jednocześnie proste narzędzia służące zarządzaniu stresem, panowaniu nad emocjami, zwiększaniu umiejętności koncentracji i relaksacji, mogę być bardziej kreatywna i efektywna w życiu prywatnym i zawodowym. Pozbyłam się też bólów kręgosłupa wynikających z długotrwałego przebywania w wymuszonej pozycji, podniosłam ogólną sprawność organizmu oraz poprawiłam swoje samopoczucie. Mam więcej energii do stawiania czoła codziennym wyzwaniom. Z wielką przyjemnością dzielę się z innymi tym, co wniosło do mojego życia tak pozytywne zmiany.”

Dyplomowany nauczyciel jogi wg metody B.K.S. Iyengara. Instruktor Rekreacji Ruchowej fitness – ćwiczenia psychofizyczne (uprawnienia nadane przez Akademię Wychowania Fizycznego w Katowicach).
Uczestnik kursów w Yog a Institute Iyengar w Punie, w Himalayan Iyengar Yoga Centre- Arambol Goa, warsztatów z: Corin Biria, Lois Steinberg, Konrad Kocot, Sharat Arora.

„Połączenie przyjemności pracy z własnym ciałem, systematyczne poznawanie jego możliwości, plastyczności, wydolności, wytrzymałości, których granic nie sposób określić, z wpływem tegoż, na szeroko rozumianą harmonię świadomości – to moja joga. Po wielu, (naprawdę wielu), latach poszukiwań właściwej formy ruchu (balet nowoczesny, kaskaderka filmowo-teatralna, wschodnie sztuki walki, pływanie w maratonach, “morsowanie”, jogging, windsurfing, siłownia, aerobik…), kiedy skutkiem przeciążeń nabawiłem się schorzeń kręgosłupa, z dysfunkcją somatyczną włącznie, w lutym 2004 roku, już po pierwszych zajęciach odkryłem JOGĘ dla siebie. I tak zostało. Systematyczna praktyka pozwala mi funkcjonować, umożliwia neutralizację napięć, powoduje ograniczenie spożycia ‘wynalazków farmakologicznych’. Swoje doświadczenia próbuję przekazać, ucząc…”

Instruktorka Ashtanga Jogi, SUP Jogi (jogi na wodzie) i Balance Board Jogi. Swoje doświadczenie i kwalifikacje zdobywała, praktykując i ucząc się pod okiem renomowanych nauczycieli w Wielkiej Brytanii, Tajlandii i na Sri Lance. Po kilkunastu latach, w 2018 roku, wróciła do Polski. Łącząc pasję do jogi i praktyki w naturze, z oddaniem i zaangażowaniem naucza niekonwencjonalnego stylu pracy z ciałem i umysłem, proponując go wszystkim tym, którzy chcą spróbować czegoś ekscytującego i nowego. Założycielka szkoły jogi na wodzie „SUP FIT Poland”.

“Lubię przecierać szlaki i przekazywać dalej to, co odkrywam i co czuję, że ma cudowny wpływ na moje ciało i umysł. Joga na wodzie pozwala na odkrycie zupełnie innego wymiaru praktyki. Wszystko, co czujemy, stojąc na macie, jesteśmy w stanie z jeszcze większą intensywnością poczuć, wykonując asany na desce. Uważność, balans, zaangażowanie ciała, mięśni głębokich i medytacja w ruchu są nieodzowną częścią praktyki. Kontakt z naturą czyni, że jesteśmy w stanie zajrzeć w siebie jeszcze głębiej. Zanim aura znowu pozwoli ćwiczyć jogę na otwartych wodach, zapraszam na zajęcia jogi na „balance boardach”, które symulują ruchy wody. To doskonałe uzupełnienie i alternatywa dla codziennej praktyki jogi.”

Certyfikowana Instruktorka Gimnastyki Słowiańskiej dla Kobiet w Tradycji Białoruskiej (Oksana Pawłowska, 2016). Przeprowadziła ponad 100  kobiecych warsztatów w Polsce i za granicą. Naturopata i muzykoterapeutka, od lat prowadzi terapię dźwiękiem kamertonów, mis kryształowych, gongów, bębnów i innych instrumentów. Założycielka zespołu „Harmonia Sfer 432 Hz”, autorka projektu „Źródło Kobiecości - Powrót do Ciała”. 

"Podążając za pragnieniem serca, zgłębiam potrzeby kobiecego ciała poprzez ruch i dźwięk. Gimnastyka Słowiańska jest dla mnie powrotem do zdrowego, świadomego i kobiecego ciała, do delikatności,  do wyrażania siebie. To holistyczny system pracy z ciałem, przywracający harmonię i spokój." 

„Jestem w ruchu od urodzenia! Ruch to mój żywioł. Za mną doświadczenie m.in. baletu, Szkoły Tańca Współczesnego, festiwale Poznań Dancing Ewy Wycichowskiej, Movement Medicine, 5 Rytmów i inne. Rozmaite formy świadomej pracy z ciałem są mi bliskie, szczególnie te, które zostawiają wiele przestrzeni na wolność i swobodną ekspresję. Organizuję także międzynarodowe warsztaty rozwoju osobistego połączone z ruchem.

Podążam za własnym czuciem i potrzebą grupy. Pracuję z muzyką, ciszą, ćwiczeniami odczuwania ciała, a także chustami OTULO. Z serca zapraszam!”