Yoga Corner

Zajęcia

JOGA NA DZIEŃ DOBRY

Zadbaj o energię i dobry nastrój na cały dzień! Buduj dobre nawyki pracy z ciałem!

JOGA NA WZMOCNIENIE

Wzmacniaj swoje ciało
Ćwicz siłę psychiczną

JOGA NA DOBRANOC

Zwolnij, nie spiesz się, odpocznij i nabierz sił… Wdech i wydech… Wdech i wydech…

JOGA NIDRA

Wycofaj się ze świata wrażeń… obserwuj i doświadczaj… Poczuj głębokie odprężenie…

Instruktorzy

  • Gosia Miodońska
  • Arek Szydełko
  • Aleksandra Włodarczyk – Wencławiak

Dyplomowany Instruktor Rekreacji Ruchowej o specjalności: Ćwiczenia Psychofizyczne w Oparciu o System Hatha-Joga w nurcie jogi akademickiej. Uzyskała stopień nauczycielski Jogi Klasycznej z Elementami Ajurwedy i Marma Terapii (Devamber Institute of Vedic Science). Ukończyła studia podyplomowe: Holistyczne Zarządzanie Zasobami Ludzkimi (Instytut Jogi i Ajurwedy w Sulisławiu). Uczestniczyła w szkoleniach i warsztatach z zakresu jogi, medytacji, prozdrowotnej aktywności ruchowej dla różnych grup wiekowych, rozwoju osobistego, redukcji stresu, muzykoterapii, zarządzania potencjałem ludzkim. Prowadzi zajęcia jogi, relaksacji i medytacji dla firm. Współpracuje z Wellbeing Institute jako trener-szkoleniowiec oraz ekspert w zakresie HR, promując ideę zarządzania firmą przez wartości, budowania dobrostanu pracowników oraz stawiania człowieka w centrum.

Dyplomowany nauczyciel jogi wg metody B.K.S. Iyengara. Instruktor Rekreacji Ruchowej fitness – ćwiczenia psychofizyczne (uprawnienia nadane przez Akademię Wychowania Fizycznego w Katowicach).
Uczestnik kursów w Yog a Institute Iyengar w Punie, w Himalayan Iyengar Yoga Centre- Arambol Goa, warsztatów z: Corin Biria, Lois Steinberg, Konrad Kocot, Sharat Arora.

„Połączenie przyjemności pracy z własnym ciałem, systematyczne poznawanie jego możliwości, plastyczności, wydolności, wytrzymałości, których granic nie sposób określić, z wpływem tegoż, na szeroko rozumianą harmonię świadomości – to moja joga. Po wielu, (naprawdę wielu), latach poszukiwań właściwej formy ruchu (balet nowoczesny, kaskaderka filmowo-teatralna, wschodnie sztuki walki, pływanie w maratonach, “morsowanie”, jogging, windsurfing, siłownia, aerobik…), kiedy skutkiem przeciążeń nabawiłem się schorzeń kręgosłupa, z dysfunkcją somatyczną włącznie, w lutym 2004 roku, już po pierwszych zajęciach odkryłem JOGĘ dla siebie. I tak zostało. Systematyczna praktyka pozwala mi funkcjonować, umożliwia neutralizację napięć, powoduje ograniczenie spożycia ‘wynalazków farmakologicznych’. Swoje doświadczenia próbuję przekazać, ucząc…”

Nauczycielka jogi, trener personalny. Ponadto instruktor żeglarstwa i płetwonurek. Jak sama mówi, fascynuje ją ludzkie ciało i świadoma z nim praca. W swojej praktyce stawia na profilaktykę i zdrowe podejście do ruchu. Ciągle się uczy i dokształca. Ukończyła wiele kierunkowych szkoleń i kursów, w tym między innymi: Zdrowy Kręgosłup, Trening dla Otyłych, Kształtowanie Kobiecej Sylwetki, a także kursy z zakresu żywienia i dietetyki.