Nasze studio

Właśnie odnalazłeś enklawę spokoju, przyjazne, nastrojowe i przytulne wnętrze, idealne do tego, by się wyciszyć i nabrać sił.


Połączenie ciepłego, naturalnego drewna z cegłą i miękkimi, otulającymi tkaninami; nastrojowe oświetlenie; obrazy w soczystych, radosnych barwach, ożywiające wnętrze i pozytywnie oddziałujące na psychikę; zapach naturalnych olejków eterycznych; starannie dobrana do zajęć muzyka i subtelne dźwięki instrumentów relaksacyjnych. Oto główne akcenty tworzące atmosferę komfortu i niepowtarzalny klimat tego miejsca.


Jesteś na miejscu.

Tutaj praktyka jogi jest źródłem wytchnienia i radości.

Lista zajęć

Małgorzata Miodońska

Założycielka studia

Dyplomowany Instruktor Rekreacji Ruchowej o specjalności: Ćwiczenia Psychofizyczne w oparciu o system  Hatha-Joga w nurcie jogi akademickiej. Dyplomowany Instruktor Pilates. Wellbeing Expert, trener, doradca, audytor systemów wellbeingowych. Uzyskała stopień nauczycielski Jogi Klasycznej z Elementami Ajurwedy i Marma Terapii (Nirmala Instytut Jogi i Ajurwedy Devamber Institute of Vedic Science). Ukończyła studia podyplomowe: Holistyczne Zarządzanie Zasobami Ludzkimi w Instytucie Jogi i Ajurwedy w Sulisławiu. Uczestniczyła w szkoleniach i warsztatach z zakresu jogi i medytacji, prozdrowotnej aktywności ruchowej dla różnych grup wiekowych, rozwoju osobistego, redukcji stresu, zarządzania emocjami, muzykoterapii, zarządzania potencjałem pracy. Prowadzi zajęcia z zakresu jogi z elementami pilates, zdrowego kręgosłupa oraz uważności i relaksacji dla pracowników. Do niedawna aktywna zawodowo jako Manager Personalny. Na co dzień promuje ideę zarządzania firmą przez wartości oraz budowania dobrostanu pracowników.

W swojej pracy łączy starożytną filozofię jogi z osiągnięciami współczesnej nauki. Zafascynowana neurobiologią i naturą ludzkiego umysłu.